Приймальна комісія

(048) 722-80-99

Час роботи:
Понеділок - П´ятниця
з 9:00 до 17:00
Субота, Неділя -
з 9:00 до 16:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


20 червня 2018

Підсумки семінару для науковців

19.06.2018 р. в ОНАХТ відбувся семінар «Проблеми та перспективи представлення інформації щодо продукції, товарів, послуг», на якому були представлені дуже цікаві та корисні доповіді Ю.І. Кравця, заступника голови Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, В.П. Найбова, головного спеціаліста ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, О.І. Данилової, нач. ВНТЗтаМ ОНАХТ, М.А. Щербини, патентного повіреного, провідного інженера ВНТЗтаМ ОНАХТ.

Важлива інформація щодо роботи державних підприємств, пов’язана із захистом прав споживачів, добросовісної конкуренції, особливостей роботи на сучасному етапі розвитку економіки України стане у пригоді в роботі з будь-якого напрямку, що розвивається в академії.

За підсумками семінару прийнято рішення розробити проект щодо співпраці з ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, який подати на розгляд Вченої ради ОНАХТ, а також запропонувати цикл лекцій для студентів і викладачів з адвокатування конкуренції та запобігання порушень законодавства за участі заступника голови Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Ю.І. Кравця.

ВНТЗтаМ, НДІ

19 червня 2018

Шановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь у семінарі на тему: "Публікація в міжнародних виданнях проіндексованих в Web of Science: міфи і реальність"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у семінарі на тему: "Публікація в міжнародних виданнях проіндексованих в Web of Science: міфи і реальність", який відбудеться 2 липня о 11.00 на базі Одеської національної академії харчових технологій.

Спікер: Ірина Тихонкова (експерт з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Web of Science).

Просимо звернути увагу, що для участі у заходах необхідна попередня реєстрація у зв’язку з обмеженою кількістю місць: https://goo.gl/forms/BnFuRNOHp2dJsnMC2

Організатори заходу,
index@onaft.edu.ua, вн.тел. 11-88

18 червня 2018

В першій половині червня на базі Консалтингового центру НДІ ОНАХТ проведені три види курсів з підвищення кваліфікації для викладачів та працівників підприємств

Протягом першої половини червня 2018 року в ОНАХТ на базі Консалтингового центру НДІ було проведено наступні види курсів з підвищення кваліфікації:

 • з 30 травня по 14 червня 2018 року – проведено курси для викладачів ОНАХТ за програмою: «Сенсорний аналіз харчових продуктів»;
 • з 5 червня по 15 червня 2018 року – для зав. лабораторій, старших лаборантів та лаборантів зернових підприємств (ТОВ «Дубенська аграрна компанія», ТОВ «Гределіс», ТОВ «Грейн Іновейшн Сістемз», ПП «Бурякорадгосп цукрокомбінат ім. Халтуріна») за програмою: «Технології зберігання і переробки зерна»;
 • з 5 червня по 15 червня – проведено курси, на прохання директора Крюківського заводу для замісника директора даного заводу, за програмою: «Інноваційні технології і готельно-ресторанний бізнес».

Для гостей було організовано екскурсії по сучасним і іміджевим лабораторіям ОНАХТ – кафедри технології зберігання зерна, технології переробки зерна, технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів, товарознавства та митної справи, а також на підприємство з виробництва лабораторного обладнання для зернових підприємств «Технотест».

Висловлюємо велику подяку викладачам, які приймали участь у проведенні лекційних, лабораторних та практичних занять та вітаємо слухачів з отриманням свідоцтв з підвищення кваліфікації і бажаємо отримані знання використовувати в своїй подальшій роботі.

Директор Консалтингового центру НДІ ОНАХТ,
к.т.н., доцент Валевська Л.О.

15 червня 2018

Стипендійна програма професійного розвитку у Мічиганському університеті

Мічиганський університет запрошує викладачів ВНЗ взяти участь у програмі професійного розвитку Weiser Professional Development Fellowships.

Кандидати запрошуються до участі в проектах в будь-якій галузі досліджень або навчання з партнером у Мічиганському університеті.

Кандидати повинні мати відмінні усні та письмові знання англійської мови.

В рамках програми кандидати можуть зробити короткі візити тривалістю 4 тижні або 3 місяця для проведення наукових досліджень.

Кандидати повинні подати:

 • Заповнену анкету
 • Резюме (CV)
 • Копію диплому
 • Копію сторінки паспорта
 • Особисту заява
 • Запрошення від відділення університету штату Мічиган, з яким будуть проводитися дослідження
 • Один рекомендаційний лист від ректора або декана вашої установи
 • Копію сертифікату TOEFL (якщо ви склали іспит протягом останніх трьох років)

Дедлайн: 15 вересня 2018 року

Додаткова інформація: https://www.ii.umich.edu/wcee/visiting-fellows.html

Інформація надана відділом міжнародних грантів і договорів ЦМС,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-15-21.

14 червня 2018

19.06.2018 р. в ОНАХТ заплановано проведення семінару «Проблеми та перспективи представлення інформації щодо продукції, товарів, послуг»

Шановні співробітники!

Повідомляємо Вас, що 19.06.2018 р. в ОНАХТ заплановано проведення семінару «Проблеми та перспективи представлення інформації щодо продукції, товарів, послуг», А-234 з 14.00 до 16.00.

Доповіді представників Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області будуть корисні в роботі з будь-якого напрямку. У учасників семінару буде можливість задати питання співробітникам ДП «Одесастандартметрологія».

Запрошуємо взяти участь у семінарі!

ВНТЗтаМ, НДІ